Reference

Prodej domu | Nad Hřištěm Nová Ves a bytu | Cafourkova Praha 8

Moc bych chtěla poděkovat panu Hinštovi  za jeho služby , za veškerý servis od odhadu po vklad na katastr konče, zároveň ochotu , empatii a obrovskou vstřícnost . My jsme se opravdu skoro o nic nestarali a jen postupovali podle přesných pokynů a plánů, které jsme si společně předem odsouhlasili. Potkali jsme poprvé, nezávisle na prohlídce vícegeneračního domu, který se nám moc líbil. Bylo potřeba prodat dvě naše nemovitosti , aby jsme na dům finančně dosáhli . Pan Hinšt vytvořil plán podle kterého jsme postupovali. Dohlížel na domluvené podmínky, vše kontroloval a prověřoval a o všem nás telefonicky nebo osobně informoval. Vznikla takzvaná akce “kulový blesk “, protože zároveň s našimi prodeji se nabalovali lidé, kteří chtěli naše nemovitosti koupit , ale potřebovali prodat za své bydlení. Celé tohle trvalo ani né 4 měsíce a byli jsme všichni přestěhovány a spokojený  ve svých nových domovech .

Pana Hinšta , budu všem vřele  doporučovat a kdyby bylo potřeba v budoucnu využít služeb realitního makléře , neváhám se na něj znova obrátit .

Hodně spokojených klientů Vám přeji !

Lucie Holečková

Prodej bytu ul.Bítovská | Praha 4 – Budějovická 
 
Pěkný den, dovolte mi vyjádřit hluboké uznání za Vaše služby. Výborná spolupráce, vysoká profesionalita p. Hinšta a excelentní servis Vaší realitní kanceláře byl pro mě milým překvapením. Z mých dosavadních zkušeností s realitními kancelářemi jste odvedli jednoznačně nejlepší práci. Pokud bych v budoucnu potřeboval využít realitních služeb, nepochybně se s důvěrou obrátím opět na Vás. Přeji Vám mnoho dalších spokojených klientů.”
 
Petr Zatloukal
Pronájem bytů v ul. Vlkova, Orelská, Mnichovice 
 
“V rámci dlouholeté spolupráce bychom chtěli poděkovat našemu realitnímu makléři panu Hinštovi.  Vážíme si nejen jeho profesionality, ale i jeho kouzla při vstřícnosti, vnímavosti a lehkosti řešení jakéhokoliv problému při zadávání poptávky. Domníváme se, že jeho ojedinělost hlavně spočívá v tom, že je to spravedlivý a přející člověk s osobním charismem a pracovním elánem, včetně obrovského životního optimismu, čímž dokáže při všech jednáních vytvořit příjemnou atmosféru s operativním a flexibilním přístupem,  což završí ve spokojenost všech zúčastněných stran.”
 
Nikolaj Poljak
Prodej bytu ul. Tupolevova | Praha 9 – Letňany
 
“Realitní kancelář Viva Reality mohu vřele doporučit všem, kteří ocení profesionální a přátelský přístup. Skvělé vystupování a zkušenosti pana Hinšta, který mě spolehlivě a ochotně provedl celým procesem nákupu bytu jakožto člověka nezkušeného v oblasti realit, bylo důkazem toho, že je u nás naštěstí více a více firem, které kladou důraz na spokojeného zákazníka.“
 
Miloš Kutlák
Prodej 10 bytů a 2 nebytových prostorů, ul. Kovářská 
 
Společnost Viva Reality zastoupenou Martinem Hinštem jsme si s bratrem vybrali pro prodej jednotek v námi rekonstruovaném domě v Praze 9 na základě doporučení a také z důvodu osobní známosti s jedním z majitelů, panem Hinštem. Veškeré procesy spojené s prodejem splnila Viva k naší spokojenosti. Prohlídky byly organizovány dobře, byty byly prodávány v krátkých intervalech, a to i s budoucími závazky odkupu parkovacích míst, které v době prodeje bytů nebyly ještě vybudovány. Navíc obanebytové prostory v přízemí domu zakoupil jeden kupec, což jsme též ocenili a prodej byl opět realizován rychle a kvalitně. Úschovu zajišťovala advokátní kancelář doporučená společností Viva Reality, se kterou nebyl jediný problém a k výplatám kupní ceny docházelo vždy v domluveném termínu. Realitní kancelář provedla veškeré úkony spojené s prodejem, zajistila pro kupující výhodné hypoteční úvěry, zajistili podání návrhů na vklad do katastru nemovitostí, daňová přiznání apod. Za Kovářskou s.r.o. tedy 
vyjadřujeme spokojenost a s klidným svědomím doporučujeme dalším, kteří chtějí prodat nebo pronajmout nemovitost.”
 
Petr Kasa, jednatel Kovářská s.r.o

Prodej domu Měšice | Praha – východ

“Vážený pane Hinšte, chtěla bych Vám touto cestou velmi poděkovat za profesionální přístup při zprostředkování nákupu rodinného domu, který byl umocněn lidským přístupem a osobní vstřícností při řešení technických otázek a vzniklých problémů i v době osobního volna, čehož si velice vážím. Ještě jednou velký dík.”

Michaela Kostelecká

Prodej domu Měšice | Praha – východ

“Vážený pane Hinšte, dovoluji si uvést, že jednání s Vámi probíhalo k mé spokojenosti. Jelikož jsme věděli, že pravděpodobně budeme sousedé, tak i ve familiárním duchu. Dále bych ocenil, že jsem mohl jednat přímo s jednatelem realitní společnosti. Asi bych nebyl dobrý a objektivní hodnotící, kdybych nenapsal druhou stránku věci, která se týká smluvní dokumentace. Zde mi přišlo, že nerad děláte změny, či úpravy. Na druhou stranu nepopírám ani to, že vše, co požaduje klient, musí být akceptováno, popřípadě je akceptovatelné. Nicméně výsledkem našich jednání je podepsaná Kupní smlouva a úspěšný zápis do katastru nemovitostí, což svědčí o tom, že jste vždy hledal řešení schůdné pro obě strany. V dokonalé úctě…”

Tomáš Bursík

Prodej bytu ul. Habrová | Měšice, Praha východ

“Celý obchod proběhl v naprostém pořádku. V podstatě veškeré papírování a administrativu provedla RK_Viva Reality prostřednictvím Martina Hinšta. Byt byl rychle prodaný, prezentace potencionálním klientům byla na vysoké úrovni. Pokud jsem potřeboval s něčím poradit, tak stačilo zavolat a byl jsem o všem informován. Pana Martina Hinšta, jako zástupce RK_Viva Reality doporučuji a nebál bych se doporučit i jiným klientům.”

Jan Novák